תקנון שימוש

התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות וחל על שני המינים.

  1. אתר LCP.co.il פועל כמתווך בין לקוחות לבין ספקים צד ג’. אין האתר אחראי על טיב המוצרים או השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק.
  2. בהסכמה לתקנון זה הינך מאשר קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני מאתר LCP.co.il, העדכונים כוללים הודעות דואר אלקטרוני לרבות: עדכונים לגבי מצב ההזמנה, מבצעים וטיפים.
  3. בעת רכישתך באתר LCP.co.il הינך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם מאוחסנים אצל אתר LCP.co.il אלא אצל ספקים צד ג’ אשר משלחים את המוצרים ממדינות שונות (לרוב סין) וזמני המשלוח הממוצעים הינם 11 – 35 ימי עסקים. אין בסעיף זה או בכלל התחייבות של האתר לגבי זמני המשלוח הצפויים בפועל.
  4. אין החזר כספי עבור מוצרים הנרכשים באתר ולא ניתן לבטל עסקאות אלא בכפוף לשיקול דעת אתר LCP.co.il במקרים חריגים ובעמלה של 10% מגובה העסקה.
  5. בעת רכישה באתר, הזמנתך מגיעה לספק צד ג’ והוא אחראי על סיפוק הזמנתך. במידה ונתקלת בבעיה אשר אינך מצליח לפתור, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בעזרת טופס יצירת הקשר או באמצעות דף הפייסבוק שלנו בלחיצה כאן.
  6. על אחריות הלקוח לוודא את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות אשר עליו לקחת בחשבון כאשר הוא מזמין מוצר לארץ מאתר LCP שכן המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל. המחיר המוצג באתר אינו כולל עלויות ייבוא אלו או אחרות ועל אחריות הלקוח בלבד לשכלל את כדאיות העסקה על פי החוקים הרלוונטיים לייבוא מוצרים במדינת ישראל. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר רשות המיסים בקישור בלחיצה כאן או בכתובת https://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/yebueshe_guide.aspx.

לחצו כאן ליצירת קשר

Send this to a friend