תקנון שימוש ומדיניות משלוחים

התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות וחל על שני המינים.

 1. אתר LCP.co.il פועל כמתווך בין לקוחות לבין ספקים צד ג’. אין האתר אחראי על טיב המוצרים או השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק.
 2. כל המידע הנמצא בדפי המוצרים באתר, לרבות התיאורים, התמונות, הטקסטים והמחירים מוזנים לאתר על ידי ספקים צד ג’ אשר עובדים אל מול אתר LCP.co.il כספקי המוצרים ישירות אשר מבצעים את הייצור, השילוח ומספקים את האחריות בעבור המוצר ללקוחות LCP.
 3. בהסכמה לתקנון זה הינך מאשר קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני מאתר LCP.co.il, העדכונים כוללים הודעות דואר אלקטרוני לרבות: עדכונים לגבי מצב ההזמנה, מבצעים וטיפים.
 4. בעת רכישתך באתר LCP.co.il הינך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם מאוחסנים אצל אתר LCP.co.il אלא אצל ספקים צד ג’ אשר משלחים את המוצרים ממדינות שונות (לרוב סין) אל הלקוח (באמצעות דואר ישראל, אלא אם צוין אחרת), וזמני המשלוח הממוצעים הינם 5 – 30 ימי עסקים.
 5. החזרים כספיים וביטולי עסקאות מתבצעים בהתאם לחוק להגנת הצרכן בעבור עסקאות מסוימות כפי שמצוין בחוק המלא ובמדיניות החזרת מוצרים וביטולים בקישור המצורף
  דרכי הודעת ביטול עסקת מכר מרחוק:
  1. בדואר רשום – ת.ד. 2021 ראשון לציון , מיקוד: 7512001
  2. בדואר אלקטרוני – [email protected]
  3. טופס בקשה לביטול עסקה באינטרנט
 6. בגין ביטולי עסקאות של מוצרים פגומים או שונים מהמתואר, ינתן זיכוי כספי מלא לאחר שליחת המוצר חזרה אל הספק או אל משרדי החברה.
 7. בעת רכישה באתר, הזמנתך מגיעה לספק צד ג’ והוא אחראי על סיפוק הזמנתך. במידה ונתקלת בבעיה אשר אינך מצליח לפתור, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בעזרת טופס יצירת הקשר או באמצעות דף הפייסבוק שלנו בלחיצה כאן.
 8. על אחריות הלקוח לוודא את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות אשר עליו לקחת בחשבון כאשר הוא מזמין מוצר לארץ מאתר LCP שכן המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל. המחיר המוצג באתר אינו כולל עלויות ייבוא אלו או אחרות ועל אחריות הלקוח בלבד לשכלל את כדאיות העסקה על פי החוקים הרלוונטיים לייבוא מוצרים במדינת ישראל. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר רשות המיסים בקישור בלחיצה כאן או בכתובת https://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/yebueshe_guide.aspx.
 9. אחריות לכל החיים: כאשר הספקים שלנו מציעים אחריות לכל החיים על מוצר הם מתחייבים לתקן או לשלוח מוצר חדש במידת הצורך אם המוצר התקלקל או נפגם משימוש סביר במוצר לצרכים אליהם הוא נועד. הספקים שלנו עשויים לבקש מהקונה לשלוח צילום של המוצר הפגום או לשלוח את המוצר הפגום בדואר לתיקון אל משרדי/מחסני הספק.
 10. התמונות, התמונות הזזות והסרטונים הנם להמחשת המוצר בלבד. הצבע, הדגם, הצורה והמאפיינים של המוצר נקבעים על פי תיאור המוצר ולא לפי החומרים השיווקיים.
 11. המוצרים עשויים להגיע עם לוגו שונה או ללא לוגו בכלל מהלוגו שמוצג בתמונה על פי זמינות המוצרים במלאי.
 12. בעת רכישה באתר הלקוח מבין ומאשר כי החברה ׳מוצרים שישנו לכם את החיים בע״מ׳ או האתרים שמופעלים על ידי אינם צד בכל מחלוקת משפטית, חוקית או אחרת בין הלקוח לספק צד ג׳ אשר סיפק את המוצר בפועל. אתר LCP.co.il, החברה וכל הנכסים המופעלים על ידיה באמצעים דיגיטליים מהווים פלטפורמה להעברת תשלום וחיבור בין הלקוח לבין הספק ממנו נרכש המוצר. בכל עניין משפטי, ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר לקבלת פרטי הספק ממנו נרכש המוצר על ידי הלקוח.
 13. תקנון מבצעים: המבצעים המופיעים באתר נקבעים ע”י הספקים המעלים ומוכרים את מוצריהם בפלטפורמת LCP. לספקים קיימת הזכות הבלעדית להפסיק ו/או לבטל ו/או להאריך את משך המבצע בכל עת, ולא תהיה למי מהמשתתפים כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה בעניין זה.
 14. אחריות משפטית: פלטפורמת LCP.co.il היא לא היצרנית של המוצרים שנמכרים באתר. למרות שאנו עובדים בכדי לוודא שהמידע על המוצר באתר שלנו הוא מדויק, ייצרנים עשויים לא לדייק או לשנות את המידע שהם מחליטים לרשום בדף המוצר.
  אריזות המוצר והחומרים עשויים לכלול מידע נוסף או שונה מהמידע שמוצג בדפי המוצר באתר.
  אם יש לכם שאלות או טענות בנוגע למוצר מסוים באתר, אנא פנו ליצרן דרך לחצן “שאלו שאלה לגבי המוצר” או באופן ישיר.
  למוצרים רפואיים או עם השלכות רפואיות, התוכן באתר שלנו אינו משמש לאבחנה, טיפול, ריפוי או מניעה של שום בעיה רפואית או אחרת.
  המידע אינו מחליף ייעוץ רפואי ואנו ממליצים להתייעץ עם רופא או איש מקצוע מוסמך לפני שימוש בכל מוצר שבא שמגע עם הגוף.
  עליכם תמיד לקרוא את המידע, אזהרות והנחיות שמצורפים למוצר לפני השימוש בו ולא להסתמך רק על המידע שנמצא באתר שלנו.
  אם אתם מרגישים שאחד או יותר מהמוצרים שנחשפתם אליהם באתר, הינו פוגעני, מטעה או לא חוקי, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לטפל בנושא בהקדם האפשרי.
  בעת שימוש באתר, הנכם מאשרים את תנאי השימוש.

לחצו כאן ליצירת קשר

חברת ‘לייף צ’ינג’ינג פרודקס בע”מ’ (ח.פ: 515593614), ת.ד. 2021 ראשון לציון , מיקוד: 7512001.